HyperX, İstanbul Başakşehir Espor’un Sponsoru Oldu

HyperX, İstanbul Başakşehir Espor’un Sponsoru Oldu

Kingston Technology Şirketler Grubu'nun oyun bölümü HyperX, İstanbul Başakşehir Espor takımımızın sponsoru oldu.

Kurulduğu günden bu yana ulusal ve uluslararası arenada birçok başarıya imza atan espor takımımız, mücadele ettiği Pro Elite League’de üst üste iki Türkiye Kupası Şampiyonluğu ile bu unvanın tek sahibi olmasının yanı sıra Türkiye eMilli Takımına sporcu gönderme başarısı elde eden öncü bir kulüp olmamızı sağlamıştır.
 
Bir futbol kulübü olarak rekabetçi futbol oyunlarında mücadele eden ve iki farklı FIFA takımı bulunan espor takımımızın aktif olarak 20’den fazla oyuncusu bulunuyor. Takımımız, 2021 yılında başarı serisini devam ettirmek için HyperX oyuncu ekipmanlarını kullanacak. 
  
Kulübümüzün CEO’su Mustafa Eröğüt “Espor ekosisteminin gelişmesinde büyük katkılar sağlayan HyperX markası ile iş birliğimizden dolayı mutluluk duyuyoruz.” sözleriyle bu birlikteliğin önemini vurguladı. 

HyperX Oyuncu Ekipmanları Türkiye Pazarlama Müdürü Zülfü Topçu “İstanbul Başakşehir Espor gibi başarılı bir espor takımının sponsoru olmaktan çok mutluyuz. Güçlü ve başarılarıyla kendini kanıtlamış iki markanın birlikteliğinden büyük zaferler çıkacağına inancımız tamdır” dedi. 

HyperX ile anlaşma sağladığımız ekipman sponsorluğu 2021-2022 yıllarını kapsıyor.

Son Haberler