BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM STADYUMU

Başakşehir Fatih Terim Stadı, 17319 seyirci kapasitelidir. 6200 m2 kamp tesisisinde 34 yatak odası, 3 adet nizami antrenman sahası, 350 araçlık kapalı otopark, 1300 araçlık açık otopark, 31  adet 150 m2’lik sosyal ticaret alanı bulunmaktadır.

Statta 3 adet UEFA / FIFA / TFF delege odası, 4 adet sporcu soyunma odası, 2 adet hakem soyunma odası, sporcu sağlık merkezi, doping kontrol Merkezi, doktor odası, her tribün için acil sağlık odaları, büfe ve yeme içme alanları, genel ihtiyaç ve her dine ayrı ibadet alanları, 3 adet TV Stüdyosu, 2 flash röportaj odası, karma röportaj alanı, saha içi basın çalışma alanları, 170 kişi kapasiteli basın toplantı odası, resmi ve özel güvenlik alanları ile gözaltı odaları yer almaktadır.

Başakşehir Fatih Terim Stadı, ERKE Sürdürülebilir Bina Tasarım’ın danışmanlığında USGBC (Amerika Yeşil Binalar Konseyi) tarafından verilen LEED (Leadership in Energy and Environment Design, Enerji ve Çevresel Tasarımda Liderlik) sertifikasına sahip Türkiye’deki ilk ve tek stat olma özelliğini taşıyor.

Tesisler drone geniş çekim
Stad drone çekim
Stad drone çekim
Otoparktan stad dış görünüm
Kulüp binası ön otopark girişi
Kulüp binası giriş kapısı
Kulüp giriş hol
giriş bekleme salonu
Success confidence yazılı duvar
koridor geniş çekim 1
baykuşlu duvar
başakşehir yazılı koridor duvarı
soyunma odası
Basın toplantısı alanı yakın çekim
Konferans salonu
Konferans salonu ön plan
eğitim salonu
eğitim salonu farklı çekim
Dinlenme alanı yakın çekim
fitness salonu
fitness salonu 2
revir
kuaför
Yemek salonu
Kamp yatak odası
mescit
Kilise
sinagog
loca 1
loca 2