KULÜBÜMÜZÜN KOLEKSİYONLUK KARTLARI MYTHOS CARDS’TA!

KULÜBÜMÜZÜN KOLEKSİYONLUK KARTLARI MYTHOS CARDS’TA!

Kulübümüz koleksiyonluk kartlarının tasarımı, üretimi ve satışı için Mythos Cards ile anlaştı.  Sporseverlere uygun fiyatla toplayabileceği koleksiyonluk kartlar sunan Mythos Cards ile kulübümüzün yaptığı anlaşma sonrası, kulübümüzün kartları sezon boyunca Mythos.cards adresinde satılacak. İlk 8 adet kart basılı ve dijital kart platformu Mythos Cards’ın resmi sitesinde satışa sunuldu.

Sınırlı sürede sipariş edilebilecek kartlar, sipariş sayısı kadar basılacak ve her kart kıymetli bir koleksiyon ürünü haline gelecek. Mythos.cards yakın dönemde kulübümüzün mağazalarında satılmak üzere kart koleksiyonları da üretecek.

Mythos Cards’ta satışa sunulan ilk kartlarımız ve satış linkleri şöyle: https://mythos.cards/product/live?categoryId=2&subCategoryId=5&availability=1&cardType=0

Mythos Cards hakkında bilgi:

2021 yılında kurulan Mythos Cards, Türkiye'de spor ve eğlence kartları pazarında faaliyet gösteren bir şirkettir. 

Mythos Cards ile yapılan anlaşma ile Medipol Başakşehir FK futbolcularının sezon içinde gösterilen üstün performansları, koleksiyon kartları haline getirilerek sizlere ulaştırılacak. 

Kartların arkasında yer alan ve dünyada ilk kez uygulanan kişisel karekod sistemiyle koleksiyonunuz için tam güvenlik sağlanacak. Yakın gelecekte dijital paketlerimiz de bu siteden satışa sunulacak.

Mythos Cards ayrıca kulübümüzün geçmişinden önemli anları da kart haline getirip siz değerli taraftarlarımızın beğenisine sunacak.

Son Haberler